Categories blog

Kto pomoże nam pozyskać trudny kredyt

Czym jest trudny kredyt

Trudnym kredytem jest każdy kredyt, z którym wiążą się problemy przy jego pozyskaniu. Oznacza to, że o taki kredyt na próżno jest starać się w pojedynkę w placówce banku. Do trudnych kredytów zaliczamy m.in. kredyt konsolidacyjny, kredyt na spłatę chwilówek, kredyt na spłatę ZUS i US czy kredyt na spłatę kart debetowych. Trudny kredyt związany jest więc ściśle z naszymi problemami finansowymi. Z tego też powodu nie jesteśmy dla banku wiarygodnymi klientami i praktycznie nie mamy szans na otrzymanie kredytu w oddziale. Standardowa oferta nie jest bowiem skierowana do nas. To nie oznacza jednak, że w ogóle nie mamy szans na trudny kredyt w banku. Musimy jednak wiedzieć jak się do tego zabrać. Mianowicie musimy mieć świadomość, kto pomoże nam pozyskać trudny kredyt.

Kto pomoże nam pozyskać trudny kredyt

Na rynku poza bankami, które udzielają kredytów, funkcjonują także firmy pośredniczące. Specjalizują się one mi.in. w pomocy osobom zadłużonym. Ich pracownicy, czyli profesjonalni doradcy kredytowi są w stanie pomóc nam pozyskać trudny kredyt. Mogą wynegocjować dla nas trudny kredyt w banku, nawet kiedy mamy przeświadczenie, że nasz sytuacja jest już bardzo zła. Ważne jednak aby za długo nie zwlekać z decyzją i zgłosić się do doradcy jak najszybciej, a najlepiej od razu jak tylko uświadomimy sobie, że mamy problem. Profesjonalny pośrednik kredytowy ma niezbędną wiedzę na temat produktów bankowych i umiejętności negocjacyjne. Do tego swoje negocjacje prowadzi z osobą decyzyjną w banku. Ma więc szansę na wynegocjowanie indywidualnych warunków kredytowania, czego nie możemy zrobić udając się do oddziału banku. Tam pracownik banku może zaoferować nam ogólnodostępne rozwiązania, które niestety nie są dla nas.  Doradca pomoże nam pozyskać trudny kredyt w banku, gdyż ma ku temu znacznie większe możliwości niż my.

Czego unikać

Tak jak mówiliśmy wyżej, pomóżcie nam sobie pomóc, i zgłoście się do profesjonalnego doradcy kredytowego najszybciej jak to możliwe. Im szybciej tym większe szanse na pozyskanie trudnego kredytu. Należy także pamiętać aby samemu nie wysyłać wielu wniosków o kredyt do różnych banków. W ten sposób szybko zaprzepaścimy swoje szanse na pozyskanie kredytu. Profesjonalny doradca kredytowy jest po to aby pomóc nam pozyskać trudny kredyt. Pozwólmy mu więc wykonywać swoją pracę i nie wysyłajmy samodzielnie wniosków gdzie popadnie. Jest to bardzo ważne gdyż już 3 decyzje odmowne z banku mogą przesądzić o tym, że nie otrzymamy już długo kredytu w żadnym innym banku.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *