Categories Kredyty

Konta bankowe nie tylko dla dorosłych

Konta bankowe to już nie tylko domena dorosłych osób, które mają stałe zarobki. Od dłuższego już czasu banki oferują konta dla młodych. Ta grupa docelowa jest bardzo szeroka. Obejmuje zarówno młodzież dopiero co kończącą gimnazjum, czyli trzynastolatków, jak i zaczynających być zainteresowanymi swoimi finansami licealistów, ale również studentów, którzy zaczynają życie na własną rękę i chcą mieć dostosowane dla swoich potrzeb konto. Banki wychodzą młodym naprzeciw i przedstawiają im ofertę, która wydaje się naprawdę interesująca. Przykładem jest konto osobiste student w Banku Millenium.

Charakteryzuje się ono szeregiem zalet, które mogą przyciągnąć liczącego każdy grosz żaka. Co jest najistotniejsze? Przede wszystkim darmowe prowadzenie konta przez cały rok, darmowa Kanta bankomatowa, przelewy wewnętrzne i zewnętrzne bez żadnych dodatkowych opłat, a także polecenia zapłaty również pozbawione dodatkowych opłat. Nie bez powodu konto to, jest bardzo popularne wśród studentów z całego kraju.

Jeśli chodzi o młodsze osoby, nastolatki bardzo cenią sobie konto zakładane w Banku Inteligo. Może jest założyć już osoba trzynastoletnia. Jakie są podstawowe zalety tego konta? Przede wszystkim brak prowizji za wykonywanie doładowań do telefonów, ubezpieczenia, czy wpłaty i wypłaty na rachunek we wszystkich placówkach PKO Bank Polski w naszym kraju. Karta bankomatowa umożliwia zaś wykonywanie bezpłatnych wypłat z bankomatów tego banku na terenie całego kraju.

Jest również wiele innych banków, które oferują interesujące konta młodym. Do takich należy konto z lwem w ING Bank Śląski. Bezapelacyjnie, posiada ono najwięcej zalet, które mogą spodobać się młodszej generacji. Dosłownie zerowe opłaty za prowadzenie konta, bankowość elektroniczna brak opłat za wykonywanie przelewów, wypłaty z wszystkich bankomatów w kraju i za granicą bez prowizji, a także całkowity brak opłat za korzystanie z karty płatniczej. Nie dziwne, ze młodzi decydują się na zakładanie własnych kont bankowych.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *