Categories blog

Portal Znany Księgowy – poznaj naszą historię

Portal Znany Księgowy działa od 2000 roku. Zważywszy na wzrastające zainteresowanie naszymi usługami obsługujemy klientów w całej Polsce. Nasze biuro jest firmą audytorską będącą na liście podmiotów które są uprawnione do badania sprawozdań finansowych. W ramach usług biuro rachunkowe obsługuje ok. 60 klientów. Księgowość każdego przedsiębiorstwa winna być prowadzona racjonalnie i rzetelnie z jednoczesnym wykorzystaniem optymalizacji podatkowej. Działania prowadzimy na bieżąco, by wyeliminować ewentualne nieprawidłowości jeszcze przez dokonaniem rozliczeń lub złożeniem deklaracji. Dysponujemy ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej działalności na kwotę 100.000 zł na każde zdarzenie. Dla przedsiębiorców, potrzebujących adresu dla siedziby swojej działalności zapewniamy użyczenie naszego razem z pakietem administracyjnych usług towarzyszących.

Kompleksowe rozwiązania w księgowości twojej działalności gospodarczej

Mamy w dyspozycji szeroką ofertę zarezerwowaną dla przedsiębiorców. Oferujemy weryfikowanie dokumentacji pod kątem formalnym i rachunkowym, księgowanie zdarzeń gospodarczych w PKPiR, sporządzenie listy płac pracowników i zleceniobiorców i inne. Księgi handlowe –

sprawdzanie pism pod kątem formalnym i rachunkowym, dekretacja pism ,dostrajanie kont rozrachunkowych, zestawienie obrotów i sald i inne.

Ryczałt – weryfikowanie pism pod względem formalnym i rachunkowym, wprowadzanie przychodów w ewidencji sprzedaży, wyliczenie płatności podatkowego, tworzenie listy płac pracowników i zleceniobiorców i inne. Obsługa kadrowa – tworzenie dokumentów, tyczących się nawiązywania i rozwiązywania stosunku pracy, powadzenie akt osobowych pracownika, zarządzanie całością spraw związanych z kalendarzami pracowników oraz inne. Obsługa płacowa – sporządzenie list płac z umów o pracę, przygotowanie list płac z umów cywilnoprawnych, tworzenie druków ZUS RMUA, sporządzenie rocznych informacji o dochodach (PIT-11, PIT-8B) oraz inne. Kalkulacja VAT od materiałów budowlanych (z tytułu ulgi mieszkaniowej): kwalifikacja produktów podlegających odliczeniu vat; tworzenie raportów faktur uwzględnionych w deklaracji VZM-1; deklaracje. Biuro podatkowe Znany Księgowy to wykwalifikowane biuro księgowe oferujące usługi w zakresie: rachunkowości oraz Controllingu, przygotowania dokumentacji cen transferowych, obsługi kadrowo – płacowej. Dopasowanie a także wdrożenie oprogramowania właściwie dopasowanego do zachodzących w zakładzie procesów oraz wdrożenia RODO. Zakładając biuro usług rachunkowych oraz doradczych pragnęliśmy stworzyć rodzinną firmę, dla której fundamentalnym celem jest efektywna asysta Klienta w procesie podejmowania decyzji na podstawie rzetelnie i sprawnie prowadzonej rachunkowości. Poznaj ceny za księgowość z kilku biur rachunkowych w twoim mieście na stronie Znany Księgowy.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *