Profesjonalny pośrednik kredytowy dostępny przez cały okres kredytowania

Profesjonalny pośrednik kredytowy dostępny przez cały okres kredytowania

Co to jest okres kredytowania

Najprościej mówiąc, okres kredytowania to czas od samego początku kiedy to zdecydujemy się na wzięcie kredytu , poprzez poszukiwania najlepszego rozwiązania i zawarcie umowy z bankiem, aż po dzień w którym całkowicie spłacimy zobowiązanie. Profesjonalny pośrednik kredytowy dostępny jest dla nas przez cały okres kredytowania. Oto kilka etapów procesu kredytowego,w  którym będzie służył nam pomocą.

Przeprowadzenie rozmowy z potencjalnym kredytobiorcą

Zanim wystąpisz do banku z wnioskiem o udzielenie kredytu, profesjonalny pośrednik kredytowy przeanalizuje Twoją historię kredytową  i sytuację finansową. Dzięki temu stali zdolność kredytową i będzie mógł przygotować odpowiednią strategię. Pamiętaj, że już trzy odmowy udzielenia kredytu w banku mogą przesądzić o tym, że nie otrzymamy kredytu. Z pomocą profesjonalnego pośrednika kredytowego nie ryzykujesz odmowy.

Porównanie i wybór najlepszej oferty kredytowej

Profesjonalny pośrednik kredytowy dostępny przez cały okres kredytowania porówna dla Ciebie wszystkie dostępne na rynku oferty. Spośród dostępnych kredytów wybierze ten najkorzystniejszy czyli przede wszystkim najtańszy. Dzięki temu, że profesjonalny pośrednik kredytowy nie jest pracownikiem żadnego banku, nie sprzedaje produktów tylko jednego wybranego banku. Jedynymi interesami jakie reprezentuje i ma na względzie, są nasze interesy. Mamy więc pewność, że profesjonalny pośrednik kredytowy wybierze dla nas najlepsze rozwiązanie.

Pomoc w skompletowaniu dokumentów i wszelkich formalnościach

Dostępność przez cały okres kredytowania to także pomoc w pozyskaniu i uporządkowaniu wszelkich dokumentów niezbędnych aby wystąpić do banku z wnioskiem o kredyt.

Pośrednictwo w zawarciu umowy

Profesjonalny pośrednik kredytowy dostępny przez cały okres kredytowania może także negocjować za nas z bankiem. Ma także większe możliwości niż osoba fizyczna udająca się do placówki banku. Profesjonalny pośrednik kredytowy ma możliwość prowadzenia negocjacji w sprawie umowy kredytu na szczeblu decyzyjnym.

Wsparcie do dnia całkowitej spłaty kredytu

Fakt, że profesjonalny pośrednik kredytowy dostępny przez cały okres kredytowania to nie mit. Nawet po zawarciu umowy kredytu z bankiem możesz zwrócić się o pomoc. Z usług pośrednika kredytowego możesz korzystać także w trakcie spłaty zobowiązania, aż do całkowitego uregulowania należności. Bez zbędnej zwłoki udzieli Ci porady na każdym etapie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *